2012'den Beri

Reklamcılığa yeni bir soluk ve farklılık getirebilmek ve sizleri hizmetlerimiz ile memnun edebilmek adına Ankara’da işletmemizi kurduk. İşletmemiz de Folyo Baskı – Onew Vision Baskı – Branda Baskı – Mesh Baskı alanlarında aktif bir şekilde hizmet vermekteyiz. Dijital baskı makinemiz baskı kalitesi ve  hızıyla ilk sıralara yerleşmiş ve sizlere istediğiniz zaman diliminde işlerinizi sunmaktadır. Söz verdiğimiz zamanda, söz verdiğimiz gibi işlerinizi özenle teslim ederiz. Müşteri mennuniyetli, dürüst bir iş prensibine sahibiz.

İş tesliminden sonrasında da geri dönüşlerinize her zaman olumlu çözümler sunmaktayız. Özgün, eşsiz ve akılda kalıcı işlere imzamızı atmak ve işin her aşamasında müşterimizle sürekli diyalog halinde olup isteklerini yerine getirmek ve marka prestijini arttırarak bilinilirliği sağlamak misyonlarımız arasındadır.

Asıl uzmanlığımızın Dijital Baskı olmasıyla birlikte; bayrak çeşitleri, kurumsal kimlik çalışmaları (kartvizit, magnet, broşür vb.), davetiye, promosyon ürünleri vb. reklam adına bir çok ürünleri de sizlere kaliteli hizmet sunmak adına bünyemizde barındırmaktayız. İstenilen çalışmaları ilgi odağı ve dikkat çekici hala getirir ve uzman grafikerlerimiz ile sizlere profesyonel çözümler sunarız.

Kaliteli, güvenilir ve prensipli çalışma ortamıyla sizlere dürüst hizmet sunmak için varız. Tarafımızdan talep etmiş olduğunuz tasarım, üretim ve montaj işleri için güvenebileceğiniz yerdesiniz…

09:00 - 19:00

PAZARTESİ – CUMARTESİ